Home / اپکده / اپکده ۱۷۸- معرفی چهار اپلیکیشن کاربردی

اپکده ۱۷۸- معرفی چهار اپلیکیشن کاربردی

در مطلب اپکده شماره تیرماه (۱۷۸) که توسط آقای «آریان ناقدی» نوشته شده، چهار اپلیکیشن کاربردی برای سیستم عاملهای اندروید و iOS معرفی شده است.

اینستا فالوInsta Follow – اپلیکیشنی برای اینستابازان

اگر شما هم از کاربران جدی اینستاگرام هستید حتما یا از این اپلیکیشن استفاده میکنید یا خلاء آن را روی گوشی یا تبلت خود به شدت احساس کرده‌اید! از امکانات این نرم‌افزار می‌توان به قابلیت log in کردن همزمان چند اکانت اشاره کرد. در واقع کاربرد اصلی اپ حاضر، آن است که با کمک آن می‌توانید افرادی را که آ نها را دنبال میکنید ولی آ نها شما را دنبال نمی ‌نند یا به اصطاح اینستاگرام شما را follow back نکرده‌اند بشناسید و در صورت تمایل، شما هم آنها را unfollow کنید.

همچنین میتوانید بفهمید کدام یک از دوستانتان شما را فالو میکنند و شما فراموش کرده اید آن ها را follow back کنید. از معایب این اپلیکیشن می توان به مشکلات Connection آن اشاره کرد که
اغلب ارتباطات کم سرعت با سرور هستند ولی بعضی اوقات هم پیغام های خطایی نمایش می دهد که اکثر آنها پس از log out کردن و sign in کردن مجدد درست می شوند. از آنجا که این اپ روز به روز بهتر شده میتوان امیدوار بود این اشکالات جزئی نیز در به‌روزرسانی‌های بعدی برطرف شوند.

دانلود نسخه اندروید: tinyurl.com/brothers178

دانلود نسخه آی‌او‌اس: tinyurl.com/brothers178-ios

 

LollipopLollipop Screen Recorder – ابزار ضبط محتویات صفحه

کاربرد اصلی این نرم‌افزار از نام آن کامgا مشخص است و نیاز به توضیح ندارد. با کمک این اپلیکیشن میتوانید با محیطی بسیار ساده و ابتدایی به راحتی محتویات نمایش یافته روی صفحه ی گوشی خود را در غالب ویدئو ضبط کنید. این نرم‌افزار میتواند در مواقع مختلف بستگی به منظور کاربر بسیار کاربردی باشد و استفاده های متفاوتی داشته باشد (برای مثال در موارد ضبط کردن صحنه‌های یک بازی یا یک کلیپ که به هر دلیل امکان دانلود و ذخیره کردن آن وجود ندارد یا حتی عکس‌هایی که برای دیدنشان باید حتما انگشت خود را روی عکس نگه دارید) کاربرد دارد.
مزیت این نرم‌افزار نسبت به سایر اپهای مشابه، سادگی استفاده و حجم بسیار کم آن است. اگر به فکر این بوده‌اید که به هر دلیلی محتوای صفحه ی گوشی خود را ضبط کنید حتما برای انجام این کار از این اپلیکیشن سودمند کمک بگیرید.

دانلود نسخه اندروید: tinyurl.com/brothers178

 

Photo & Picture ResizerPhoto & Picture Resizer – تغییر اندازه تصاویر در سه سوت!

امروزه و با پیشرفت دولت الکترونیک، برای بسیاری از امور اداری اعم از ثبت نام و غیره از اینترنت استفاده میکنیم. اگر از گوشی خود برای انجام این قبیل کارها استفاده میکنید، این اپلیکیشن برای شما بسیار کاربردی است. حتما برای شما هم پیش آمده که تمام فرمهای اداری آنلاین را پر کرده و در انتها به قسمت آپلود کردن عکس میرسید و متوجه میشوید اندازه عکسی که روی گوشی دارید، بزرگ
است. اینجاست که این نرم‌افزار میتواند مشکل را حل کرده و اندازه عکس را کاهش دهد تا قابل ارسال باشد. از ویژگیهای این نرم‌افزار این است که میتواند همزمان، اندازه تعداد زیادی عکس را تغییر دهد. کاهش اندازه عکسها علاوه بر پر کردن فرمهای آنلاین، در زمان ارسال آنها در شبکه‌های اجتماعی نیز کاربردی است و موجب افزایش سرعت آپلود و دانلود آنها میشود.

دانلود نسخه اندروید: tinyurl.com/brothers178

 

BrothersBrothers – نمایشی از اتحاد و برادری

Brothers, A tale of two sons عنوان، بازی جدیدی است که در خرداد امسال توسط کمپانی a505 games Srl در گوگل پلی منتشر شد. بازی کاما آفلاین اجرا میشود و یک شاهکار فوق ا‌‌لعاده برای اندروید به حساب می آید.
بازی در ژانر ماجراجویی دسته بندی میشود و داستان دو برادر را رروایت میکند که در مسیر پیدا کردن دارو برای پدر بیمارشان با معماها و موانع طبیعی متفاتی مواجه میشوند و کلید موفقیت آنها در این مراحل، کارکردن هماهنگ با یکدیگر است. هر برادر توانای یهایی دارد که دیگری ندارد ولی این تواناییها در طی بازی به خوبی یکدیگر را تکمیل میکنند و دو برادر را به دارو میرسانند. ارتباط کاراکترها و حرفهای
آنها در طول بازی نامعلوم باقی میماند زیرا کاراکترها با زبان ساختگی داخل بازی با هم ارتباط بر قرار میکنند و این خود بازی را جالبتر کرده است.
موسیقی متن این بازی بسیار زیبا و تاثیرگذار است و در طول بازی توجه کاربر را جلب میکند. داستان دو برادر پایان غم‌انگیزی دارد که کشف آن را به خودتان واگذار می کنیم.

دانلود نسخه اندروید: tinyurl.com/brothers178

دانلود نسخه آی‌او‌اس: tinyurl.com/brothers178-ios

 

آریان ناقدی

آریان ناقدی

آریان هم مثل خیلی از نویسنده‌های تکنولوژی، عاشق جذابیت‌ها و زیبایی‌های این شاخه از علمه و با اینکه دانشجوی رشته پزشکیه و سنگینی درس‌ها کمتر اجازه‌ی فراغت بهش میده، ولی از هر فرصتی برای کشف و شناخت پیچیدگی‌های دنیای تکنولوژی استفاده میکنه.

More Posts

مطلب پیشنهادی

مجله ۱۹۲ منتشر شد

شماره مهر ۹۶ مجله وب در ۶۴ صفحه منتشر شد. در این شماره می‌خوانیم: ۴ سخن مدیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *