Home / اخبار مجله / اینفوگرافیک – شماره ۱۷۹

اینفوگرافیک – شماره ۱۷۹

در شماره ۱۷۹ (مرداد ۹۵) این سه اینفوگرافیک تقدیم خوانندگان وب شد:

چه کسانی پوکمون‌گو بازی می‌کنند؟
در تحقیقات جدید صورت گرفته توسط SurveyMonkeys و فوربس، زنان پوکمون‌کار بیشتر از مردان هستند تا جایی که ۶۳ درصد از کل کاربرانی که در آمریکا پوکمون گو بازی می‌کنند را زنان تشکیل می‌دهند. همچنین جوانان ۱۸ الی ۲۹ ساله با ۴۶ درصد اصلی‌ترین کاربران پوکمون گو به شمار می‌روند. در بحث درآمدی نیز ۴۵٫۸ درصد از کاربران اظهار کرده‌اند درآمد کمتر از ۵۰ هزار دلار در سال دارند.

پوکمون

شکسته‌شدن رکورد دمای زمین و بحران گرما و آب در خاورمیانه
در اینفوگرافیک منتشر شده توسط خبرآنلاین، روند افزایش دمای زمین که بیشترین تاثیر را در خاورمیانه داشته است و همچنین بحران آب در کشورهای مختلف نشان داده شده است.

G2

ورزش در محل کار
یک شرکت مشاور، با هدف به حداکثر رساندن خدمات رسانی به صورت مفید و کارآمد، آزمایشی را داخل و خارج از فضای اتاق کارمندان، به مدت دو بار در روز تا یک هفته اجرا کرد و از این طریق نرمش‌هایی را که افراد می‌توانند در محل کار انجام دهند انتخاب کردند. این حرکات که توسط متخصصین پیشنهاد شده‌ اند از افزایش وزن جلوگیری می‌کنند و موجب شادابی و نشاط افراد می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید بسیاری از حرکات ورزشی قابلیت اجرا در محل کار را ندارند ولی این ۱۲ حرکت ساده در محل کار شما قابلیت اجرا داشته و تاثیرات زیادی روی عضلات خسته و گرفته شما خواهند گذاشت.

office-exercise-poster

مطلب پیشنهادی

مجله ۱۹۲ منتشر شد

شماره مهر ۹۶ مجله وب در ۶۴ صفحه منتشر شد. در این شماره می‌خوانیم: ۴ سخن مدیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *